Töötõendid

Töötõendeid trükime re-transfer meetodil, mis tagab kaardile parima trükikvaliteedi ning eluea. Sõltuvalt kujunduse keerukusest pakume töötõendeid trükitihedusega 300dpi kui ka 600dpi. Viimane võimaldab kasutada turvaelemendina mikroteksti. Töötõendid võivad omada ka magnetriba, kontakt- või kontaktivaba kiipi mis laseks neid siduda ka läbipääsusüsteemidega ja tööaja arvestamise süsteemidega.

Esita päring

Kinkekaardid

Ettevõtte kinkekaardid kiiresti ja usaldusväärselt!

Kinkekaartide populaarsus kasvab kogu aeg. Pole ime, kuna kinkekaart on lihtne, stiilne, esinduslik ja meeldiv kingitus nii ettevõttele kui ka kingi saajale.

Kinkekaardid valmistatakse alati individuaalselt vastavalt kliendi soovile. Lisage oma kaardile eriefekte, et see silma paistaks: metalltrükk (kuld / hõbe), reljeefseid kujundeid, hologramme, pärliläige jm

Kinkekaardile võib lisada ka magnetriba, vöötkoodi või kaugloetava RFID-kiibi, et kinkekaarte saaks kasutada erinevates elektroonilistes kaardisüsteemides.

Saadaval on palju erinevaid suurusi ja materjale. Olenemata sellest, kas peate silmas krediitkaardi suurust kinkekaarti või postkaarditaolist kinkekaarti, saab kõik korda.

Esita päring

Isikutunnistused

Isikutunnistus on osa ettevõtte turvalisusest.

Meie kaudu saate tellida isikutunnistusi nii valmis kujul kui ka seadmeid ning tarvara, et neid ise valmistada.

ID-kaartide jaoks on saadaval erinevad turvafunktsioonid ja lisavõimalused. Soovitame kaartide kopeerimise võimaluse vähendamiseks soovitame lisada oma kaardile turvaelemendid:

* Hologramm või -kile
* Vesimärk
* UV-pilt või -tekst
* RFID / NFC / muu kiip või elektrooniline funktsioon

Nende elementide lisamine kaardile vähendab oluliselt ID-kaardi kopeerimise võimalust. Funktsionaalsust saab lisada kas kontakti või kaugloetava RFID-kiibi lisamise teel. Kiipi saab kasutada nt. sisselogimine ja juurdepääsu kontrolli tagamiseks.

Esita päring